Gierka orlikowa z Wartą Sieradz

W dniu dzisiejszym w Sieradzu zagraliśmy grę treningową z miejscową Wartą. Priorytetem były założenia taktyczne założone przed meczem, gra piłką i koordynacja ruchowa.Było to nasze pierwsze spotkanie od zakończenia rundy jesiennej w listopadzie.

Do pełnych jednostek treningowych w Czajkowie wrócimy na początku roku, by w pełni przygotować się do rundy wiosennej, która jak już wiadomo rozpocznie się, dość wcześnie, bo pierwszy wekkend marca (6/7). Wiadomo ,że rozegramy parę sparingów, ale więcej informacji gdzie no i z kim, na biężaco na stronie internowej ,bądź Facebooku.

Skład : Wódkowski Jakub - Grzesiek Sebastian , Ubycha Zbigniew , Pacyna Rafał , Antczak Mateusz - Łuszczek Dawid , Kaszubowski Sebastian , Dudko Aleksander , Kowal Artur , Wódkowski Filip - Kliński Emil  oraz Krzywaźnia Tomasz i Ptak Dominik (gościnnie).  Trener : Wódkowski Leszek