Jak ocenia rundę kapitan zespołu Sebastian Kaszubowski? Zobaczcie sami.

OCENA RUNDY

"Jako kapitan jestem bardzo zadowolony z chłopaków. W każdym meczu dawali z siebie wszystko. Poświęcali swój czas na rzecz treningów i wyjazdów na mecze. Gramy nieprzerwanie tym samym składem co w poprzednim sezonie w klasie A, myślę, że ogólnie ujmując zrobiliśmy dobre wrażenie w lidze. Na koniec chciałbym podziękować zarządowi, trenerowi i kolegom z drużyny. Za nami naprawdę udana runda jesienna. Mam nadzieję, że na wiosnę będziemy równie mocno zaangażowani w grę, treningi, a co najważniejsze będziemy wygrywać, by równie w dobrych nastrojach skończyć premierowy sezon w lidze okręgowej " .

Dodajmy, Sebastian gra na pozycji lewego pomocnika, w obecnej rundzie strzelił dwie bramki, rozegrał 1149 minut z dwiema żółtymi kartkami na koncie. Gratulujemy :-)